Lenkjer

Her finn lenkjer til andre aktuelle nettsider.

Pinsemenigheter i Telemark:
Betania Øyfjell:  http://www.betaniaoyfjell.no
Betania Notodden:  http://www.betanianotodden.no
Betesda Heddal:  http://www.betesdaheddal.no
Bø Pinsemenighet:  http://bo-pinsemenighet.no/wp/
Tabernaklet, Skien:  http://www.tabernaklet.no
Evangeliehuset, Porsgrunn: http://evangeliehuset.no
Arena, Porsgrunn: http://arenaporsgrunn.no
Betania, Stathelle: http://betaniastathelle.wix.com/betania
Elim Kragerø: http://www.elimkragero.com
Sion, Neslandsvatn: http://www.sion-neslandsvatn.com

Andre «pinselenkjer»:
Pinsevennenes fellesarbeide i Telemark (PFT):  http://fyresdalpft.no
Fyresdal Kurs- og Leirsted: http://fyresdalkl.no
Pinsebevegelsen i Norge: http://www.pinsebevegelsen.no
Avisen «Korsets Seier»:  http://korsetsseier.no
Pinsebevegelsens barne- og ungdomsutvalg:  http://www.pbu.no
Evangeliesenteret: http://www.evangeliesenteret.no
Pinsebevegelsens Ytremisjon: http://pymweb.com
TV- Inter: http://www.tvinter.no
IBRA Media (misjon):  http://www.ibra.no
Hedmarktoppen Folkehøgsole: http://hedmarktoppen.no
Sandvik Folkehøgskole:  http://www.sandvik.fhs.no

Lenkjer til lokale nettsider:
Kviteseid Misjonsmenighet: http://misjonskyrkja.no
Kviteseid Normisjon, Misjonshuset:  https://www.facebook.com/misjonshusetkviteseid
Kviteseid kyrkje: http://kviteseid.sokn.no
Kvitsund Gymnas: http://kvitsund.vgs.no
Kviteseid kommune: http://www.kviteseid.kommune.no
Vest-Telemark Blad:  http://vtb.no
Vest-Telemark:  http://www.vest-telemark.no